ARRI wprowadził 360 EVO: Najbardziej zaawansowana stabilizowana zdalna głowica o ładowności do 30 kg

ARRI ogłosiło swoją najbardziej zaawansowaną stabilizowaną zdalną głowicę zatytułowaną 360 EVO. Opierając się na sukcesie SRH-360, 360 EVO oferuje obrót o 360 stopni na osi rolki, a także oś panoramy, bardziej solidną konstrukcję i zdalną integrację systemu. Nowy GUI i wiele akcesoriów są wspólne z TRINITY 2, tworząc wyjątkowo zintegrowaną linię opcji stabilizatorów twardych i miękkich. Wszystkie szczegóły znajdują się poniżej.

ARRI 360 EVO

pastedGraphic_1.pngpastedGraphic_1.png

ARRI 360 EVO

Jak przetestowano przez ARRI: „Od czasu premiery TRINITY 2 operatorzy badają kreatywne możliwości, jakie daje jego obrót o 360 stopni na osi rolki, obracający się wokół optycznego środka obiektywu. Teraz ta sama technologia została rozszerzona o trzyosiową stabilizowaną zdalną głowicę ARRI 360 EVO, otwierając nowe możliwości ujęć dla dramatów, reklam i teledysków. Jeszcze bardziej dynamiczne ujęcia w osi tocznej można uzyskać, montując na przykład głowę do dźwigu lub kamery kablowej nad transmisją na żywo”.

Od czasu premiery TRINITY 2 operatorzy badają kreatywne możliwości, jakie daje jego obrót o 360 stopni na osi rolki, obracający się wokół optycznego środka obiektywu. Teraz ta sama technologia została rozszerzona o trzyosiową stabilizowaną zdalną głowicę ARRI 360 EVO, otwierając nowe możliwości ujęć dla dramatów, reklam i teledysków.

ARRI

Najważniejsze cechy ARRI 360 EVO to:

  1. Obrót w pełnym okręgu na osi rolki umożliwia jeszcze bardziej kreatywne ujęcia
  2. Wspólny sprzęt i oprogramowanie z TRINITY 2 umożliwiają szybsze konfiguracje, lepszą wartość dla produkcji i silny zwrot z inwestycji dla klientów
  3. Ścieżka aktualizacji dla właścicieli SRH-360

ARRI 360 EVO

ARRI 360 EVO

ARRI 360 EVO

Na podstawie TRINITY 2

360 EVO działa na tej samej platformie oprogramowania co TRINITY 2, z tym samym popularnym i intuicyjnym interfejsem graficznym wyświetlanym na panelu zdalnego sterowania z ekranem dotykowym. Oba produkty mają również wspólne kable, wsporniki i płyty SAM do montażu różnych kamer i mogą być sterowane za pomocą tych samych narzędzi, takich jak ARRI Digital Remote Wheels DRW-1 i nowa głowica Digital Encoder Head DEH-2. Klienci TRINITY 2 mogą zatem inwestować w 360 EVO bez konieczności podwajania akcesoriów lub uczenia się nowych przepływów pracy. Oferując oba systemy, profesjonaliści mogą rozszerzyć swoje usługi na produkcję, wydłużyć dni robocze i skrócić czas konfiguracji, co jest również bardzo korzystne dla samej produkcji.

ARRI 360 EVO

Złącza

Łączność LBUS umożliwia wydajne przepływy pracy w zakresie cyfr i metadanych, podczas gdy nowe oprogramowanie i GUI koncentrują się na długoterminowej integracji Unreal Engine, aby ułatwić produkcję wirtualną. Sterowanie plug-and-play 360 EVO przez Internet będzie możliwe w przyszłości przy użyciu autoryzowanej usługi w chmurze repeatera, zapewniając wyjątkową elastyczność opcji sterowania.

ARRI 360 EVO: System sterowania.

Ładunki do 30 kg

Dzięki zdalnej integracji systemu, 360-stopniowemu obrotowi osi obrotu, ładowności do 30 kg, kompaktowym rozmiarom, wszechstronnej łączności, zasilaniu kamery 12/24 V o dużej pojemności i stabilnej stabilizacji nawet przy długich ogniskowych, 360 EVO oferuje niezrównany stosunek ceny do wydajności, który czyni go niedrogim produktem dla rynków kine i nadawczych.

ARRI 360 E