Aplikacja Blackmagic Camera właśnie zyskała więcej Pro w wersji 1.3

Aplikacja Blackmagic Camera właśnie zyskała więcej Pro w wersji 1.3

Blackmagic Design ogłosił aktualizację Blackmagic Camera 1.3. Ta aktualizacja zawiera kilka fajnych rzeczy, takich jak monitorowanie dźwięku, sterowanie ostrością w szafie, obsługa obiektywów 48 mm i wiele innych.

Aplikacja Blackmagic Camera
Aplikacja Blackmagic Camera

Aplikacja Blackmagic Camera

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z nową aplikacją Blackmagic (ogłoszoną wraz z pełnoklatkowym Cinema Camera 6K), oto opis Apple: „Blackmagic Camera odblokowuje moc Twojego iPhone’a, dodając cyfrowe elementy sterujące kamerą filmową i systemy operacyjne. Teraz można stworzyć ten sam filmowy 'wygląd’ co hollywoodzkie filmy fabularne. Dostajesz ten sam intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs, co wielokrotnie nagradzane kamery Blackmagic Design. Więc to jest jak używanie profesjonalnej cyfrowej kamery filmowej. Oznacza to, że możesz dostosować ustawienia, takie jak liczba klatek na sekundę, kąt otwarcia migawki, balans bieli i ISO jednym dotknięciem. Lub nagrywaj bezpośrednio do Blackmagic Cloud w standardowych w branży 10-bitowych plikach Apple ProRes do 4K. Nagrywanie do Blackmagic Cloud Storage pozwala na współpracę nad projektami DaVinci Resolve z redaktorami w dowolnym miejscu na świecie, w tym samym czasie”. Zauważ, że kamera Blackmagic jest tylko dla iPhone’ów. Nie ma wsparcia/kompatybilności dla Androida. Nowe funkcje najnowszej wersji 1.3 znajdują się poniżej.

iPhone 15 Pro z soczewką anamorficzną
iPhone 15 Pro z obiektywem anamorficznym. Korzystanie z aplikacji Blackmagic Camera.

Kamera Blackmagic 1.3

Najnowsza wersja została ogłoszona (1.3). Informacje o wydaniu znajdują się poniżej:

  1. Obsługa monitorowania dźwięku na podłączonych słuchawkach.
  2. Obsługa elementów sterujących ostrością w aparacie.
  3. Obsługa obiektywu 48 mm na iPhone 14 Pro i 15 Pro.
  4. Płynniejsze animacje podczas przełączania między poziomym a portretowym.
  5. Szybsza lista projektów w zakładce mediów.
  6. Zmniejszone opóźnienie dla kanałów wideo HDMI.
  7. Nazwa, szpula, scena i weź teraz wyświetlaj przez HDMI podczas nagrywania. • Ogólna poprawa wydajności i stabilności.
iPhone 15 Pro i aplikacja Blackmmagic Camera
iPhone 15 Pro i aplikacja Blackmagic Camera

Stworzone do użytku profesjonalnego

Aplikacja Blackmagic Camera to najlepsza aplikacja aparatu w App Store. Ta aplikacja rozbiła Filmic Pro. Co więcej, ta aplikacja została wykorzystana w wysokiej klasy projektach i eksperymentach (dla świetnego przypadku użycia, zbadaj eksperymenty Strada). Blackmagic kontynuuje aktualizację i ulepszanie aplikacji w imponującym tempie R&D i możesz ją pobrać ZA DARMO z App Store (ponownie – na razie nie ma obsługi Androida).